RSS

Ankieta – kolejne informacje

04 List

Przygotowania do ankiety trwają, mamy już w zasadzie gotowy zestaw pytań, musimy je teraz precyzyjnie przeanalizować i ustawić w odpowiedniej kolejności. Wszystko jest robione zgodnie z klasyczną metodologią tego typu badań.
Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że wszystkie wyniki posłużą nam tylko do analizy obecnego obrazu społeczności e-palaczy w Polsce. Nie robimy tego na zlecenie żadnej firmy związanej z e-papierosami, koncernu tytoniowego czy też farmaceutycznego. Chcemy po prostu jak najbardziej rzetelnie przedstawić pewne aspekty e-palenia. Mamy też nadzieję, że nasze wyniki uda się opublikować w znaczącym czasopiśmie naukowym, co może stać się punktem startowym do kompleksowych badań nad e-paleniem.
Nie muszę chyba też dodawać, że nie oczekujemy żadnych profitów finansowych związanych z przygotowaniem, przeprowadzeniem i ewentualną publikacją wyników tej ankiety. Wkładamy w to nasze serce, sporo pracy, a co za tym idzie, czasu. Wierzymy, że Wasza i nasza praca w jakiś sposób przysłuży się całej społeczności „spod białej chmurki”.
Po wnikliwym przetestowaniu online arkuszy ankietowych, link do nich zostanie udostępniony zarówno na forach skupiających e-palaczy, jak też na tym blogu. Przewiduję, że nastąpi to około 10 listopada (jeśli nic specjalnego nam nie wyskoczy). Tak więc proszę jeszcze o trochę cierpliwości.

Reklamy
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 4 listopada 2010 w ogólne

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
%d blogerów lubi to: