RSS

Na bieżąco o ankiecie

10 List

Co jakiś czas, wiedziony oczywiście ciekawością (ponieważ ciekawość to pierwszy stopień do… wiedzy), zaglądam do systemu zbierającego ankiety.
Oczywiście nie będę ujawniał wyników, ale mogę powiedzieć tyle, że zbieranie idzie naprawdę dobrze. Jest szansa, że będzie to naprawdę spory materiał badawczy. Czy jakieś wyniki zaskakują? Myślę, że tak – różnimy się wyraźnie jako społeczność e-palaczy od tej, którą w swojej publikacji z 2009 roku opisał Etter. Czy wynika to ze specyfiki Polski czy też z faktu, że tamte badania dzieli od naszych rok? Właśnie na tego typu pytania postaramy się odpowiedzieć w naszej analizie.

Tak czy inaczej – nadal czekamy na kolejne wypełnione ankiety. Mamy ich już więcej niż Etter w ubiegłym roku (on badania prowadził na 81 ankietach) – bardzo mnie to cieszy. Oczywiste jest, że im więcej ich otrzymamy, tym lepiej. Taka już jest statystyka, że dokładność badań zależy od liczby obiektów poddawanych analizie. Starajmy się więc mobilizować e-palaczy, aby poświęcili te kilkanaście minut na ankietę.

Reklamy
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 10 listopada 2010 w ogólne

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
%d blogerów lubi to: