RSS

Milczące media…

16 List

Na pewno wielu e-palaczy zastanawia się, jak to jest, że tutaj gorący czas wprowadzania ustawy antytytoniowej (błędnie nazywanej antynikotynową – prostujcie gdzie się tylko da!), a w mediach praktycznie zero informacji o naszej mniej trującej alternatywie.
Cały czas zastanawiam się, skąd bierze się to milczenie.  Dlaczego media wielkie i małe, audio, wideo i pisane udają, że temat e-papierosów nie istnieje. Dlaczego nie piszą, nie rozmawiają z ludźmi, którzy się nawrócili na e-fajki. Dlaczego wreszcie nie edukują społeczeństwa, które w większości reaguje na widok kogoś używającego e-papierosa w sposób, który moja córka nazywa „zespołem karpia”.
W ostatnich dniach pojawiło się kilka śladowych wieści o e-fajkach, głównie w mediach elektronicznych. A przecież teraz powinni o tym szeroko trąbić, bo to jest naprawdę mniej szkodliwa alternatywa.
Reklam e-papierosów też jakoś w mediach nie widać. Nie wierzę, aby duzi sprzedawcy nie próbowali umieszczać swoich reklam np. w gazetach. Czy coś mi umknęło? Ktoś uznał to za nielegalne? Zdaje się, że to, co nie jest zabronione, jest dozwolone.
Mam nadzieję, że to się jednak zmieni.

Panie i Panowie dziennikarze – e-fajka nie gryzie, e-palacze to ludzie przyjaźni (bo nie podtruci tlenkiem węgla) i chętnie z Wami porozmawiają, odpowiedzą na pytania, podpowiedzą. Tak naprawdę to my bez problemu przetrwamy bez was, ale z waszym poparciem łatwiej będzie edukować społeczeństwo.

Reklamy
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 16 listopada 2010 w ogólne

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
%d blogerów lubi to: