RSS

E-papierosy – FAQ i leksykon

31 Sty

Zgodnie z tym, co pisałem kilka dni temu, w porozumieniu z pozostałymi autorami udostępniam na tym blogu – na osobnej podstronie – FAQ (Często zadawane pytania) dotyczący tematyki e-papierosów. W ciągu kilku dni pojawi się tutaj też leksykon związany z tym tematem Mam nadzieję, że będzie to przydatne źródło usystematyzowanej wiedzy związanej z tą tematyką.
Wypada napisać kilka słów o autorach, ponieważ jest to praca jak najbardziej zbiorowa. Pierwszy projekt leksykonu to pomysł, na który już dawno temu wpadł lesmie. On też jest tym, który nas mobilizował do dalszej pracy. Poza Nim w pracach udział wzięli (alfabetycznie): eMaiX, maniak, mareckimt, navegare, Piotr_M, reed, StaryChemik, tomba oraz Tusia. Mam nadzieję, że nie pominąłem nikogo.
Na koniec jedno istotne zastrzeżenie – zarówno leksykon jak i FAQ, pomimo publikacji w sieci, pozostają własnością autorów. Jeśli ktoś chciałby w części lub całości skorzystać z tych dokumentów, zobowiązany jest, zgodnie z zasadami prawa autorskiego, uzyskać na to zgodę autorów. Jeśli ktoś chciałby u siebie zamieścić link do leksykonu i/lub FAQ, może to oczywiście zrobić bez przeszkód. Będzie nam miło, jeśli zostaniemy o tym powiadomieni.

Jeśli ktoś chciałby się podzielić opinią lub zaproponować jakieś kolejne pytania/odpowiedzi, proszę o kontakt – najlepiej mailowy, ewentualnie o pozostawienie komentarza tutaj, pod tym wpisem.

Advertisements
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 31 Styczeń 2011 w ogólne

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: