RSS

Dziś wieczorem będzie leksykon

09 Lu

Otrzymałem właśnie tekst leksykonu e-palaczy. Jest już po ostatecznej redakcji wykonanej przez niezmordowanego Piotra_M. Myślę, że warto było na niego poczekać, bo wydaje się być naprawdę solidnym i spójnym tekstem. Pod wieczór sformatuję go odpowiednio i umieszczę w osobnej podstronie tego bloga, podobnie jak FAQ. Miejsce to jest, jak już poprzednio wspominałem, tymczasowe. Docelowo oba pliki znajdą się gdzieś indziej, ale to na razie pozostaje tajemnicą.
Podobnie jak w przypadku FAQ jest to dzieło zespołu autorskiego. Pozwalam sobie przypomnieć jego skład (alfabetycznie): eMaiX, lesmie, maniak, mareckimt, navegare, Piotr_M, reed, StaryChemik, tomba oraz Tusia.
Edytorem całości jest Piotr_M.

Podobnie jak w przypadku FAQ  udostępniamy leksykon społeczności internetowej na warunkach zgodnych z prawem autorskim. Linkowanie do tekstu jest dozwolone, przy czym prosimy o powiadomienie nas o tym, że jesteśmy linkowani. Nie jest natomiast dozwolone kopiowanie całości ani też żadnej części tego tekstu. Warto przypomnieć, że fakt umieszczenia jakiegokolwiek tekstu w Internecie nie czyni go automatycznie plikiem typu public domain.
Miłego popołudniowego chmurzenia życzę!

Reklamy
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 9 lutego 2011 w ogólne

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: