RSS

Minął rok

30 Kwi

Czas biegnie nieubłaganie. To już rok od chwili, gdy pojawił się pierwszy wpis na tym blogu. Pierwotnie pomyślany tylko jako próba, okazał się nadzwyczaj trwały. Ponad 120 wpisów, kilkaset komentarzy od czytelników, ponad 46 tysięcy wejść. Jasne, że mogłoby być więcej, ale nie chodzi tu o żadne rekordy.
Sporo się zmieniło w świecie elektronicznych papierosów od tamtego czasu. Rynek się ustabilizował, nowe wówczas konstrukcje (eGo) stały się teraz w zasadzie standardem rynkowym. Utrwaliła się pozycja naszych głównych dystrybutorów sprzętu i e-liquidów. Myślę, że na przyszłość można patrzeć z optymizmem, chociaż nie wolno zapominać też o tym, że tak naprawdę jesteśmy taką „mniejszością nałogowców” tolerowaną jeszcze przez władze. Byłbym zadowolony, gdyby ta tolerancja się nie zmieniła. Fakt, marzy mi się, aby ktoś mądry w końcu uznał, że e-fajki są sposobem walki z tytonizmem, ale to chyba jednak melodia przyszłości.
Co mnie cieszy to fakt, że pojawia się coraz więcej znaczących publikacji dotyczących zdrowotnych aspektów e-palenia. Wygląda na to, że wiele ośrodków zajęło się tą tematyką na poważnie, udaje się też zdobywać rządowe dotacje (granty) na te badania. To napawa optymizmem, bo jest szansa, że w końcu się dowiemy, jak to wszystko wygląda z czysto naukowego punktu widzenia.
Dziękuję wszystkim odwiedzającym za komentarze i uwagi – pomagacie mi tworzyć tego bloga. No to chyba pora ruszyć w drugi rok działalności. Dobrego chmurzenia życzę!

Reklamy
 
1 Komentarz

Opublikował/a w dniu 30 kwietnia 2011 w ogólne

 

One response to “Minął rok

  1. Riccardo

    1 Maj 2011 at 22:58

    To raczej my, użyszkodnicy, powinniśmy dziękować Ci za tego bloga. Jest to kopalnia wiedzy. Nie, nie dlatego, że jest tu ciemno, a Ty masz umorusaną mordkę 😉
    Dziękuję Ci, Chemiku za to, że chce Ci się dzielić z nami swoją wiedzą. Życzę Ci długiego… chmurzenia i ogromnych obłoków 🙂 Marysia dołącza się do życzeń.

     

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: