RSS

Wyjaśnienie dotyczące przyszłości bloga

18 Paźdź

PT Czytelnicy tego bloga
W niektórych komentarzach pod ostatnimi notkami, jak też w mailach zastanawialiście się nad tym, czy wraz z chmurzeniem rzucę też blogowanie.
Winien więc jestem Wam pewne wyjaśnienie dotyczące przyszłości mojego pisania tutaj. Otóż fakt, że odstawiłem e-fajki, raczej nie będzie miał wielkiego wpływu na rytm notek, które tutaj się pojawiają. Oczywiście trzeba pamiętać, że blog jest tylko jednym z elementów mojego życia. Będę pisał, ale muszę też znajdować czas na te działania, które przynoszą mi konkretne dochody – wykłady, pisanie artykułów, tłumaczenia. No i rzecz jasna muszę mieć wygospodarowany czas na to, aby trochę poczytać. A muszę powiedzieć, że stos książek do przeczytania rośnie – i mówię tu tylko o tych papierowych, a jest przecież też sporo pozycji e-bookowych upchanych do mojego ukochanego Kundelka.
Tak czy inaczej – pojawia się coraz więcej prac naukowych związanych z chmurzeniem. Myślę, że przynajmniej niektóre z nich warto będzie tu komentować. Będę też reagował na bieżące problemy, które są artykułowane na forach, jak też na to, co się pojawia w mediach – czasem chwaląc a czasem piętnując – jak do tej pory.

A ponieważ mam okazję spytać Was o zdanie dotyczące zawartości merytorycznej tego bloga, wrzucam tutaj taką małą ankietę. Przez najbliższy tydzień można wyrazić swoją opinię na temat przyszłości bloga – przede wszystkim tego, co ma się w nim znajdować w przyszłości. Wybieramy tylko jedną odpowiedź, zatwierdzamy przyciskiem „Vote”. Bieżące wyniki można śledzić w linku „View Results”. Głosowanie będzie trwało tydzień.
Oczywiście można też dodatkowo skomentować tę sprawę.

 
7 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 18 października 2012 w ogólne

 

Tagi:

7 responses to “Wyjaśnienie dotyczące przyszłości bloga

 1. eser

  18 października 2012 at 11:24

  Proponuję tylko zmienić tytuł bloga np:
  „E papierosy – Blog Starego Chemika”
  PS.
  To nawiązanie do mojego głosu w ankiecie.

   
 2. R4di

  18 października 2012 at 12:03

  Mam nadzieję że nic się nie zmieni! Nie ma w drugiej tak merytorycznie pełnej strony i ciężko o ile w ogóle było by tą pustkę ( w przypadku „śmierci” bloga) wypełnić.

   
 3. Stara Matka

  18 października 2012 at 13:24

  Cieszylabym sie tez z innych tematow naukowych, bo jak przypuszczam pole Pana zainteresowan jest duzo wieksze i na pewno zna Pan wiele ciekawych naukowych informacji z innych dziedzin lub zblizonych. Oczywiscie dla mnie podanych raczej w takiej popularno-naukowej formie 🙂

  Dziekuje za te wszystkie dotychczasowe e-papierosowe ciekawe i wazne informacje. Zawsze czytam z uwaga.

  Pozdrawiam serdecznie

   
  • Ada

   18 października 2012 at 23:32

   W pełni popieram. Przez 30 lat się trułam papierochami i miałam pełną tego świadomość. Od trzech się nie truję (a przynajmniej w ograniczonej wersji :-)), ale coraz częściej czuję się osaczona informacjami czym mnie trują… Chętnie i o tym bym poczytała. Twoje wpisy zarówno na forum, jak i tutaj są dla mnie skarbnicą rzetelnej wiedzy. Dziękuję. I pozdrawiam.

    
 4. Tomszol

  18 października 2012 at 18:53

  Proszę trzymać „rytm” jak dotychczas i nie zbaczać 🙂

   
 5. Anka

  18 października 2012 at 22:10

  Dzięki za wszystko i zostań z nami 🙂

   
 6. pysiol

  20 października 2012 at 04:18

  Chmurzenie porzuciłeś-Brawo !!!!Nas nie porzucaj ;-( Łatwiej przeżyć przerobienie na pływalnie stadion narodowy niz utracić Twoje rzeczowe i obiektywne komentarze 😉

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: