RSS

Wyjaśnienie

17 List

Ponieważ od jakiegoś czasu namnożyły się maile oraz PW z rozmaitymi pytaniami do mnie, chciałbym raz na zawsze wyklarować pewne sprawy.
Szanowni Korespondenci – cieszę się, że uznajecie mnie za kogoś, kto jest w stanie rozwiać Wasze wątpliwości czy też uzupełnić wiedzę, ale postarajcie się dobrze zrozumieć to, co napiszę.
Ja naprawdę nie mogę odpowiadać na dziesiątki pytań dotyczących wszelakich kwestii związanych z e-papierosami. Na wiele z nich nie znam po prostu odpowiedzi, a jeśli trafiają się takie, na które odpowiedzi znam, to naprawdę nie dysponuję aż taką ilością wolnego czasu, żeby prowadzić społeczną poradnię mailową. Różne sprawy związane z e-papierosami to tylko wycinek mojej działalności i nie może mi zajmować większości życia. Kiedyś już zresztą pisałem na ten temat.
W szczególności nie zajmuję się odpowiedzią na pytania, co konkretnie trzeba zrobić i jakie przepisy spełnić, aby produkować/sprzedawać/importować liquidy – te informacje są ogólnodostępne, więc warto włożyć trochę wysiłku i je znaleźć.
Nie doradzam też co warto kupić i od kogo – choćby dlatego, że nie używałem sprzętu czy liquidów od wszystkich sprzedawców i mógłbym swoją opinią kogoś skrzywdzić. Nie znam też magicznych przepisów na liquidy. Zresztą to jest chyba dość jasne, że każdemu smakuje coś innego. Przy okazji – nie opiniuję żadnych sprzętów ani liquidów – nie jestem przedstawicielem federacji konsumentów e-fajek. Teraz zresztą znacznie prościej mi przychodzi odmowa, jako że jestem już wolny od chmurzenia.
Absolutnie nie prowadzę też zdalnej poradni lekarskiej (co prawda jestem doktorem, ale nie medycyny) – z pytaniami tego typu proszę się zwracać do wykwalifikowanego personelu medycznego. Nie szukajcie porad tego typu w sieci!
Proszę o zrozumienie. Dziękuję za uwagę.

Reklamy
 
3 Komentarze

Opublikował/a w dniu 17 listopada 2012 w ogólne

 

Tagi: ,

3 responses to “Wyjaśnienie

 1. Piotr

  17 listopada 2012 at 17:46

  i tak będziesz naszym Guru ;-)))

   
 2. Magoo

  17 listopada 2012 at 23:54

  Poczułeś ciężar sławy… Moim zdaniem zasłużyłeś na nią 🙂

   
 3. Kaszëba

  19 listopada 2012 at 23:00

  A ja uznaję takie zakłócanie najświętszego spokoju za brak wyczucia. Współczuję, że doczekałeś się roli @maila zaufania.

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: