RSS

Z ostatniej chwili! Rada Beverly Hills odrzuciła projekt zakazu e-papierosów

06 List

Chmurzący w Beverly Hills mogą na razie spać spokojnie. Jak podaje Beverly Hills Courier, rada odrzuciła projekt zakazu sprzedaży e-papierosów. Na posiedzeniu zjawiło się sporo zainteresowanych, z których większość wypowiedziała się przeciw zakazowi. Za zakazem był tylko jeden głos z sali.
Rada liczy pięcioro członków. Aby zakaz wszedł w życie, musiałyby za nim zagłosować minimum 4 osoby (80%). Tymczasem projekt poparła tylko jedna osoba. Biorący udział w dyskusji burmistrz, John Mirish, stwierdził, że nie widzi możliwości zakazu e-papierosów, jeśli nie będzie zakazu analogów.
Sam wniosek został zaproponowany przez członka rady, Juliana Golda, anestezjologa. I tylko on głosował za.
No, to bardzo dobra wiadomość, chociaż sam pomysł będzie pewnie wracał, ponieważ został skierowany teraz do komisji zdrowia i bezpieczeństwa. Zapewne za jakiś czas znowu o nim usłyszymy. Tymczasem mieszkańcy BH mogą cieszyć się ze zwycięstwa rozsądku.

Reklamy
 
4 Komentarze

Opublikował/a w dniu 6 listopada 2013 w ogólne

 

Tagi: , ,

4 responses to “Z ostatniej chwili! Rada Beverly Hills odrzuciła projekt zakazu e-papierosów

 1. milo

  6 listopada 2013 at 22:32

  Heh nawet wielka kasa nie wystarcza w starciu z tak mocnymi argumentami 🙂 Dobry news, dzieki 🙂

   
 2. rafal

  8 listopada 2013 at 15:58

   
  • StaryChemik

   8 listopada 2013 at 16:42

   Czytaliśmy to 3 tygodnie temu – na blogu zostało skomentowane tego samego dnia.

    
 3. DyMcZaS :)

  28 listopada 2013 at 11:10

  Jestem tego samego zdania , dlaczego e-papieros ma być zakazany a jednocześnie analogowy sprzedawany swobodnie, bez ograniczeń z wiedzą , że jest to produkt o wiele bardziej szkodliwy/toksyczny?? Jakim prawem, ktoś ma decydować za mnie, wolny rynek, wolny wybór nieprawdaż ?? Czasy komuny już za nami , ale moje skromne zdanie jest takie , każdy ma wolny wybór i je , pije, pali itd. itp. to na co ma ochotę … jestem świadomy tego co robię w końcu!

  Ewidentnie widać tu działania firm tytoniowych i farmaceutycznych, które zarabiają na nas miliony !! Powiem nawet tak miliony na milionach poszkodowanych i jakoś nikt nie robi konferencji i nie lata jak z oparzoną d**ą , aby zakazać sprzedaży tradycyjnego tytoniu itp.. dlaczego pytam !!?? A państwo ma działać na rzecz swojego obywatela /kierując sie jego dobrem/ z tego co wiem a nie patrzeć na swój własny prywatny skorumpowany do granic możliwości portfel !! W końcu powinno być tak , że rządy są dla nas a nie my dla nich !!

  Reasumując zawsze na dymali i dymać będą , kwestia tego co MY jako obywatele z tym zrobimy, ja jestem za e- fajkami sam pale od jakiegoś czasu i różnica finansowa i w samopoczuciu jest kolosalna !! nie mówić o tym , że nie śmierdzę dymem analogowym na kilometr jak kiedyś …

  Pozdrawiam StaregoChemika i oby tak dalej !!

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: