RSS

WHO chce cenzury!

24 Czer

Kolejny raz zagotowało mi się w środku. Czytam właśnie na blogu Dicka Puddlecote’a na temat tego, co wymyśliła Światowa Organizacja Zdrowia i oczom swoim nie wierzę.
Ale zacznijmy od początku.Otóż w listopadzie 2013 WHO przygotowywało plan pracy na rok bieżący, ze szczególnym uwzględnieniem tego, co ma zostać uchwalone na jesiennej sesji państw-członków WHO, która ma się odbyć w Moskwie (tzw. COP 6 – czyli szósta konferencja państw WHO). No i mieli pecha, bo im tajne dokumenty wyciekły i rozprzestrzeniły się po świecie z szybkością błyskawicy. Pisał o tym m.in. Clive Bates.
Mleczko (lekko nadpsute) się rozlało, a teraz mądrzy urzędnicy z WHO chcą je pozbierać z powrotem do kanki (ktoś pamięta, co to była kanka na mleko?) i udawać, że żadnego mleka w ogóle nie było, a to co się rozlało, to była krystaliczna woda. I w związku z tym WHO, jak solidne imperium, postanowiło kontratakować. O nie, nie argumentami, nie logiką, nie nauką. Oni zachowują się jak typowe wiedźmy, czyli tacy, co zawsze wiedzą lepiej. Kontratak będzie prawny, czyli żądanie wyrzucenia z przestrzeni publicznej tego, co ujawniono. Mówiąc skrótowo – cenzura. Oczywiście tylko i wyłącznie dla naszego dobra, dla zdrowia publicznego.
Czego się boją urzędnicy WHO? Przecież powinni się chwalić swoją dobrą pracą. Powinni jak najszerzej o niej pisać, aby ludzkość patrzyła w zachwycie i biła brawo.
Jeśli ktoś chciałby poczytać dokument, który ma być zdelegalizowany, może to zrobić tutaj.
Szczególnie polecam artykuły 11, 23 oraz 69-75. Tam jest esencja tego, co może nas dotyczyć. Szczególnie ciekawy jest #23, w którym piszą wprost o zagrożeniu ze strony e-papierosów. No i oczywiście zbawiciele świata z WHO chcą ludzkość ochronić przed tym ryzykiem. Nie wiem jak Wy, ale ja patrząc na ten tekst widzę dość wyraźny cień Big Tobacco. No bo komu te wstrętne e-papierosy zagrażają?

Reklamy
 
1 Komentarz

Opublikował/a w dniu 24 czerwca 2014 w ogólne

 

Tagi: , ,

One response to “WHO chce cenzury!

  1. Adam

    6 września 2014 at 05:27

    WHO to amerykański wytwór… jako ciekawostkę dodam że zakwalifikowali wegetarianizm jako schorzenie psychiczne…

     

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: